Citypocket

Portal turystyczny spójny z aplikacjami zbudowanymi na system IOS oraz Android. Strona umożliwia zakładanie własnych darmowych stron www oraz daje możliwość bezpłatnego wpisu do bazy danych. Jest to nasze największe dzieło od A do Z (pomysłm projekt i wykonanie).

Cichosza

Strona, sesja foto oraz logo z systemem identyfikacji powstały zgodnie z panującymi nowoczesnymi standardami, tak aby w wersji na duże i małe ekrany w prosty i szybki sposób odzwierciedlała walory ośrodka.

ProDeco

Odświeżenie wizerunku firmy budowlanej z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesny, przyjemny i przejrzysty design, funkcjonalność oraz konstrukcja profesjonalnych tekstów zrozumianych i zachęcających do korzystania z usług firmy.

OneWay

Opracowanie wizerunku firmy spójnego z inna realizacją zamawiającego (logo i szata graficzna). Stworzenie strony mającej na celu szybkie informowanie o ofertach i promocjach z możliwością konfiguracji zamówienia przez klienta. Strona zawiera wszystkie funkcjonalności niezbędne w branży.

Siruwia

Opracowanie strony www, grafik oraz dźwięków na potrzeby jak najlepszej prezentacji. Strona powstała z zamiarem jak najgłębszego odzwierciedlenia wirtualnego pobytu w miejscu którego dotyczy. Grafiki 3d, fotografie i dźwięki.

SkiVegas

Nowoczesna strona z energią. Strona skivegas.pl to strona której zadaniem jest jak najlepsze przedstawienie możliwości płynących z korzystania z ich oferty. Strona zawiera wiele elementów tworzących spójną, pełną pozytywnej energii całość.

SkiMax

Strona www z cyklu – „inna niż wszystkie” – nowoczesny design i bardzo nietypowe rozwiązania graficzne. Opracowanie tekstów oraz dobór grafik na zasadzie nawiązań, ale nie bezpośredniego przedstawienia danego produktu. Opracowanie logo oraz podłączenie sklepu właściciela strony.

Fizjospot

Strona oraz logo powstała w celu promocji w branży fizjoterapii. Strona zawiera wiele rozwiązań, takich jak interaktywna mapa członków niezbędnych w branży. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.